Menu
Printables

Modlitbový denník na vytlačenie zadarmo!

Toto je prvýkrát, čo s tebou zdieľam moju prácu. Venujem sa grafike len tak vo voľnom čase. Pripravila som si pre teba modlitbový denník, ktorý si budeš môcť vytlačiť a používať pri svojej modlitbe.


Zápisník sa skladá z týchto častí:

Modlitbový kalendár

Tu si napíš ku každému dňu svoje modlitbové úmysly a modli sa! Za rodičov, za kamarátov alebo bojuj v modlitbe svoje vlastné boje.

Do poznámky ti odporúčam napísať si nejaký verš z Biblie, ktorý ti pomôže preniesť sa celým týždňom.

Modlitba s Bibliou

Modlitbový denník by týchto stránok mal obsahovať určite viac. Ak si sa ešte nikdy takto nemodlila, odporúčam Ti robiť to aspoň raz za týždeň. Teda, aby som bola konkrétna, aspoň raz za týždeň sa naozaj zahĺb do textu, Bibliu však neprestávaj čítať, určite si prečítaj aspoň 1 verš denne. Ak Bibliu nemáš, skús použiť Youversion. Ak už si v modlitbe ostrieľaná, vytlač si koľko potrebuješ.

Stále si poznač pasáž, ktorú aktuálne čítaš a určite aj dátum, aby si vedela, kedy konkrétne k Tebe Boh hovoril.

Nájdeš tam aj miesto na poznačenie si verša, ktorý sa dotkol Tvojho srdca a miesto na poznámky.

Dôležitú časť tvorí aplikácia a miesto na tvoju modlitbu. Do aplikácie si zapíš, k čomu ťa Boh volá skrze Slovo, ktoré si práve čítala. Potom nasleduje rad na modlitbu, napr. „Pane, naozaj chcem odrážať Tvoju lásku, uč ma prosím, ako byť poslušnou voči Tvojím slovám.“

Dnes sa modlím za…

Tak a toto je špeciálne miesto, kde môžeš bojovať za niekoho iného.

Ak prežíva niekto v Tvojom okolí nejakú ťažkosť, viac ako slová bude prospešná Tvoja modlitba.

Do kvetinového krúžku si môžeš zapísať meno, alebo aj viac mien.

Nezabudni zapísať za čo sa modlíš, a ak sa budeš modliť so sv. Písmom, alebo ti Boh pripomenie nejaké slovko pre danú osobu, zapíš si ho.

Nakoniec príde na rad tvoja modlitba.Keď sa k nej neskôr vrátiš, budeš vedieť či, a ako ju Boh vyplnil.

Som vďačná za…

Stranu vďačnosti som vytvorila preto, aby sme si stále pripomínali, že na tom nie sme až tak zle, ako si myslíme. Aj keď je ťažko, vždy máme za čo byť vďační.

Poznámky

A na záver stránka na Tvoje vlastné postrehy, modlitby, poznámky!

Modltibový denník na vytlačenie môžeš získať celkom zadarmo po vyplnení formulára nižšie. Tu môžeš nájsť ďalšie peknosti na vytlačenie zadarmo! A tu nájdeš adventný denník!

6 komentárov

Leave a Reply